Změny ve vedení a struktuře ISP Alliance

Vážení členové a obchodní partneři,

rád bych Vás informoval, že jsem od 1. 4. 2020 jmenován novým předsedou představenstva ISP  Alliance a.s.. Štěpán Beneš se rozhodl věnovat naplno vlastnímu podnikání a k 31. 3. ve funkci předsedy představenstva skončil. 

Akcionáři ISP Alliance a.s. vydali toto společné prohlášení: „S potěšením oznamujeme, že do  pozice předsedy představenstva naší firmy byl jmenován Jan Kropáček, který má dlouholeté zkušenosti a praxi ve vedení telekomunikačních firem na českém trhu a bude přínosem v oblasti zajišťování nejvyšší možné úrovně zákaznické zkušenosti a poskytování našich služeb jak v oblasti telekomunikací, tak software pro řízení firemních procesů a provoz dalších služeb. Jan Kropáček není v naší společnosti novou tváří, je dlouholetým manažerem produktů ISP  Alliance a také místopředsedou představenstva."

Já osobně bych chtěl Štěpánovi poděkovat za dlouholetou spolupráci, byť ta nekončí, jen bude pokračovat v nové podobě. Štěpán Beneš, který společnosti od jejího založení poskytoval své výjimečné služby, hrál zásadní roli při zakládání a rozvíjení našich produktů a členské základny. Jeho rozhodnost a vize se odrazily ve skutečnosti, že ISP Alliance a. s. v uplynulých letech stále zvyšovala úroveň poskytování svých služeb a rozšiřovala členskou základnu. Jménem společnosti ISP Alliance a.s. tedy ještě jednou děkuji Štěpánovi Benešovi za dlouhodobou spolupráci. 

Štěpán Beneš založil v roce 2019 společnost E-TALPA s.r.o. a nyní se rozhodl věnovat všechnu svoji energii vlastnímu podnikání v rámci této společnosti. ISP Alliance a E-TALPA současně uzavřely společnou smlouvu o spolupráci. E-TALPA se stala VIP sales partnerem. Osoba Štěpána Beneše tak neodchází z telekomunikačního trhu a bude i nadále nabízet produkty a služby ISP Alliance. Specializovat se bude na řešení firemních procesů s využitím našeho produktu pro procesní řízení firem - FlowEye. 

Budu se těšit na další spolupráci v mé nové roli a přeji všem hezký den,

Jan Kropáček
Předseda představenstva ISP Alliance a.s.

Nová struktura ISP Alliance a.s
Výkonný ředitel: Michal David, michal.david@ispalliance.cz, 601 102 322 
Tiskový mluvčí a regulace: Rostislav Kocman, rostislav.kocman@ispalliance.cz, 736 477 726 
Vedoucí kanceláře: Ing. Jana Kolářová, jana.kolarova@ispalliance.cz, 702 010 580 
Kancelář – administrativa: Anna Vlčková, anna.vlckova@ispalliance.cz, 776 611 932 

Představenstvo ISP Alliance a.s.
Předseda představenstva: Jan Kropáček, kropacek@ispalliance.cz, 602 450 898 
Místopředseda představenstva: Petr Plodík, petr.plodik@ispalliance.cz  
Místopředseda představenstva: David Hauerland, hauerland@websoft.cz 

Dozorčí rada ISP Alliance a.s.
Předseda dozorčí rady: Jiří Tlapák, jiri.tlapak@tlapnet.cz  
Člen dozorčí rady: Pavel Hais, pavel.hais@u-n.cz  
Člen dozorčí rady: Ladislav Růžička, ladislav.ruzicka@ispalliance.cz