Setkání členů ISP Alliance

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání členů ISP Alliance a.s., které se bude konat 19. - 20. října 2017 v krásném prostředí v Hotelu LIONS Nesuchyně. Hlavním konferenčním dnem je čtvrtek 19. října. 

Na programu bude ohlédnutí za rokem 2017, přehled výsledků a zhodnocení práce jednotlivých pracovních skupin, seznámení s hlavními nadcházejícími úkoly a na závěr debata.

Čtvrtek, 19. Říjen 2017 - 9:00

Odkaz na rezervační systém pro přihlášení:
https://goo.gl/forms/f2THrEeT6zRL8HQg1

PLATBY:

Členové ISP Alliance neplatí žádné poplatky za účast na setkání ISP Alliance, hradí si pouze ubytovaní, každý samostatně a to přímo v hotelu LIONS.

Cena za ubytování: 
700 Kč osoba/noc se snídaní ve tři a čtyřlůžkovém pokoji
800 Kč osoba/noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
1300 Kč osoba/noc se snídaní v jednolůžkovém pokoji

Ceny za ubytování jsou uvedeny bez DPH. Ubytování hradíte přímo v hotelu LIONS.

Každý, kdo není člen ISP Alliance a.s., platí účastnický poplatek 500Kč bez DPH + ubytování.

Podklady pro platbu pro nečleny:
Banka: Fio banka a.s.
Číslo účtu: 2800387935/2010
Variabilní symbol: 20171019

Po připsání platby na účet Vám bude vystavena a následně zaslána faktura na Vámi uvedenou emailovou adresu.

HOTEL:

www.stredisko-nesuchyne.cz

Adresa:
Hotel LIONS
NESUCHYNĚ 31
270 07

Hotel Lions najdete mezi královskými městy Rakovník a Slaný, je v polovině cesty mezi Prahou a lázeňským městem Karlovy Vary. Nachází se ve velmi pohostinné a klidné krajině s obrovskými možnostmi sportovního a turistického vyžití.

Každý pokoj je vybaven útulnou koupelnou - buď s rohovou vanou, nebo se sprchovým koutem. V areálu se můžete připojit k internetu pomocí sítě Wi-Fi. Pro celodenní i noční zábavu a veškeré potřebné informace je pro vás připraven servis v baru.

Hotel Lions disponuje vlastní badmintonovou halou a squashovým kurtem. V podstatě se na pokoji ubytujete, sejdete pár schodů a můžete se plně oddávat radostem ze sportu a pohybu, či relaxace. Pro relaxaci je velmi dobré využít zdejší wellness-balneo centrum. Najdete zde finskou saunu, vířivku, vnitřní bazén s protiproudem (5 x 10 m), masážní studio a balneo - relaxační koupele a procedury.

Večer si můžete zpříjemnit výběrem kvalitních českých i zahraničních vín ze zdejší vinotéky. K tomuto je pro vás připraven originální salonek. Samozřejmostí je zabezpečení kvalitního parkování v uzavřeném areálu, které je pro účastníky konference zajištěno zdarma.