Pracovní skupina SOFTSKILLS

Telekomunikace a telekomunikační služby jsou složité obory, ve kterých je těžké se orientovat. Celá branže se dynamicky vyvíjí, technologie jde dopředu a trendy se rychle mění. Není snadné udržet si profesionální přehled o tom, co se v oblasti ISP aktuálně děje. To, co jste se naučili včera, bude už zítra překonané. Naše pracovní skupina SOFTSKILLS ale přehled neztrácí a pomáhá členům a klientům ISP Alliance k tomu, aby drželi krok s dobou a neztratili se na klikatých cestách k úspěchu. 

My v ISP Alliance disponujeme týmem vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti z rozličných segmentů ISP byznysu od výstavby až po marketing. Zároveň se můžeme spolehnout na know-how desítek společností našich členů a stovek jejich pracovníků, kteří se v rámci ISP Alliance dělí o své jedinečné zkušenosti. Společně se setkáváme nad řešením problémů a výsledky své práce mezi sebou sdílíme. 

Provozujeme interní fórum, které je věnované rozličným tématům z oblasti ISP a telekomunikací. Diskutujeme o technických řešeních, radíme si, co udělat lépe či levněji, sdílíme mezi sebou novinky a články, díky kterým si udržujeme přehled v oborovém dění. Fórum se pro členy stalo jedinečnou platformou rychlého a efektivního sdílení informací. Zdaleka se však neomezujeme jen na virtuální prostor. Pracovní skupina SOFTSKILLS vymýšlí, organizuje a realizuje workshopy, panelové diskuse a přednášky hostů, kteří mají k našemu řemeslu co sdělit. Skupina dává dohromady náplně konferencí a školení, které využívají jednotlivé členské nebo zákaznické společnosti. V neposlední řadě také pořádá setkání jednotlivých pracovních skupin ISP Alliance a zprostředkovává meziskupinovou komunikaci i řešení problémů. 

Jak vidíte, u nás se pořád něco děje. "Kdo chvíli stál, již stojí opodál," pravil klasik. Tak s námi raději zůstaňte v pohybu!