Sdílené příležitosti

Už víte, že smyslem ISP Alliance je vzájemná pomoc lokálních internetových poskytovatelů napříč Českou republikou. Jedním z mnoha problémů, kterým lokální poskytovatelé čelí, je to, že na trhu nejsou dostatečně vidět. My jsme se ale rozhodli našim členům přístup na trh co nejvíce usnadnit a zprostředkovávat jim tak příležitosti, o které by jinak sami mohli přijít. 

Proto jsme vytvořili jeden společný kontakt pro potenciální zákazníky všech našich členů. Jelikož si naši členové vzájemně nekonkurují, vytvořili jsme pro všechny výhodný kontaktní model. V něm zájemci o připojení prostě kontaktují ISP Alliance, a my už zajistíme, aby se poptávka dostala ke správnému lokálnímu providerovi. Usnadníme tak zájemcům o připojení přístup k našim členským firmám. Místo složitého googlení, která společnost a za kolik poskytuje v místě zamýšleného připojení konektivitu, prostě zákazník zavolá našemu týmu, a my se o vše postaráme. 

Členům ISP Alliance je také k dispozici společný obchodní tým, který zajišťuje výhodný nákup vybavení, sjednávání kontraktů, jednání s distributory atd. Naši členové tak mohou starosti o nákup infrastruktury a vybavení hodit za hlavu. My pro ně nakoupíme nejvýhodněji. I tímto způsobem zprostředkováváme příležitosti, které by vám jinak mohly utéct. Přidejte se k nám, využijte sdílených příležitostí, a udělejte další krok směrem k rozvíjející se, prosperující firmě, která je součástí úspěšné rodiny, jejiž členové si vzájemně pomáhají.