Pracovní skupina HARDWARE

Díky znalosti potřeb ISP operátorů víme, co do svých sítí poskytovatelé nakupují. My pro ně zajišťujeme nejlepší možné podmínky distribuce hardware. Díky tomu, že agregujeme poptávku a máme přístup k dlouholetým ověřeným distributorským kanálům, umožňujeme našim členům a partnerům nakupovat potřebné vybavení do síťové infrastruktury za výhodné ceny. Sdílíme také vlastní odzkoušená hardwarová řešení. Protože máme zkušenosti s mnoha projekty a mnoha druhy zařízení, dokážeme vám doporučit vhodné řešení, díky čemuž se nemusíte vydávat do slepých uliček. Poradíme vám, jakou technologii použít a zařídíme její dodání. Vy se tak budete moct soustředit na růst svého byznysu a přímou cestu k úspěchu.

Pro členy i nečleny ISP Alliance jsme spustili elektronický katalog, jehož prostřednictvím můžete pohodlně objednat veškeré fyzické vybavení, které je k podnikání v ISP branži potřebné. Pokud si chcete ušetřit čas i peníze, a zároveň chcete nakupovat jen otestované a ověřené vybavení, je náš eKatalog tou správnou volbou pro vás. V eKatalogu také naleznete výpočtové tabulky. Ty vám umožní provést výpočet ztrát šíření, rezervy na únik, příjmané úrovně, nedostupnosti dle ITU-R P.530-14 a mnoha dalších parametrů. 

Navrhneme vám a následně dodáme fyzické vybavení, které bude vhodné pro váš záměr, a které vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Pomůžeme vám snížit náklady na provoz vaší firmy výhodným nakupováním infrastruktury. Poradíme vám, jak svou síť racionálně rozvíjet a udržovat. Naši pracovní skupinu HARDWARE tvoří špička odborníků z české ISP praxe. Pokud se přidáte k ISP Alliance, jejich služby vám nabídneme automaticky v rámci vašeho členství. Pokud se členy stát nechcete, přesto nás kontaktujte. I pro vás najdeme řešení, která vám umožňí posunout vaše podnikání na vyšší level.