Služby

Pracovní skupina HARDWARE

Víme, jaké vybavení ISP operátoři potřebují do svých sítí. Proto ho pro vás dokážeme shánět tak levně. Poskytujeme také poradenství a umožňujeme snižovat náklady operátorů na provoz sítí. Jak? Mrkněte se.

Pracovní skupina SOFTSKILLS

"Kdo chvíli stál, již opodál stojí," pravil klasik. My vám pomůžeme zůstat v pohybu a neztratit se v dynamicky vyvíjejícím se světě ISP. Sdílení know-how a zkušeností, diskuse, workshopy - zajišťujeme prostě vše, co potřebujete k tomu, aby vám nedošel dech.

Pracovní skupina CORE

Provozujeme dvě významná datacentra – jedno v TTC a další v CE Colo (dříve Sitel). Našim členům a zákazníkům dodáváme internetovou konektivitu a zabezpečujeme jejich sítě dle nejaktuálnějších standardů. Určujeme trendy v oblasti síťové bezpečnosti, tak nestůjte opodál.

Pracovní skupina LOBBY

ISP Alliance a.s. sleduje vývoj v připravovaných nařízeních, které by mohly ovlivnit trh ISP a snaží se působit tak, aby nedošlo ke zhoršení podmínek pro podnikání ISP operátorů.

Pracovní skupina SOFTWARE

Efektivita, automatizace, pořádek a přehled. To jsou společné jmenovatele informačních systémů, které vyvíjíme přímo na míru ISP byznysu. Naše systémy Adminus se stanou automatickou převodovkou vaší firmy.

Více na ADMINUS.CZ
Sdílené příležitosti

Jeden kontakt pro všechny, jeden obchodní tým pro všechny, příležitosti, ke kterým by se regionální operátoři sami nedostali.

Pracovní skupina OBCHOD

Díky našim partnerům můžeme členům a zákazníkům ISP Alliance zprostředkovávat energie a různé služby za prémiové ceny. Přidejte se k nám a ušetřete finance. Určitě se vám budou hodit jinde.

Služby přístupu k internetu

ISP Alliance nabízí veřejně dosutpné služby elektronických komunikací - připojení k internetu prostřednictvím VDSL